Keçiören Osgb
11
Atatürk Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad.,34100
+90(555) 555 55 55

Keçiörende sağlık iş güvenliği

Keçiörende iş sağlığı çalışmalarına verilecek önem ve titizlik ile maddi ve manevi bir çok sorumluluğu ortadan kaldırmak, iş yerlerinde kurulacak sistem, verilecek eğitimler ve en önemlisi keçiörende iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda bir kültür oluşturmak amacı ile kurulan. Firmamız Keçiören  osgb, keçiörende iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda her biri kendi alanında uzman ekibi ile hizmet vermektedir.


Firmamız keçiörende iş yeri hekimliği konusunda da uzmanları ve sağlık personelleri ile en yetkin yapıya sahip ortak sağlık güvenlik birimi, osgb olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.


Keçiörende mobil sağlık hizmeti veren keçiörenin her yerine tam donanımlı sağlık aracı ile keçiörende mobil sağlık aracı ile hizmeti firmalarımızın ayağına getirmekteyiz.


2014 yılında çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak yetkilendirilmiş, Keçiören  osgb keçiörende iş güvenliği ve sağlığı hizmetini konusunda uzman personeli ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Keçiörende iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda ilk günden beri verdiğimiz hizmetlerde tek amacımız iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirmektir.


Keçiörende en güvenilir osgb firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Keçiören  osgb olarak, amacımız yaptığımız işin kalitesi ve her zaman güler yüzlü müşteri hizmetlerimizle fark yaratmak ve alışkanlıkları değiştirmektir.

Çalıştığımız şirketlerin, yaptığımız işi takdir ederek bizi başka şirketlere önermeleri en büyük gurur kaynağımızdır. Tüm türkiye genelinde iş sağlığı , iş güvenliği , iş hekimliği hizmetleri başta olmak üzere, osgb konusunda mobil sağlık aracı ve seçkin personeli ile hizmet veren Keçiören  osgb, adına uygun biçimde işyerlerinde Keçiören " anlayışı ile 2014 yılıbaşında hizmete girmiştir.


 Keçiören  osgb'nin temel ilkeleri 7/24 kesintisiz, hızlı vekaliteli hizmet olarak belirlenmiştir. Bu ilkeler, şirketin bünyesindeki hekim ve iş güvenliği uzmanlarının sektör deneyimleriylede birleşerek kısa sürede yenilikçi ve enerjik bir osgb'nin ortaya çıkmasını sağlamıştır.


Sorumlu müdür, iş yeri hekimi, a, b, c sınıfı keçiörende iş güvenliği uzmanları ve keçiörende iş yeri hemşiresinden oluşan Keçiören  osgb ailesinin her üyesi sürekli gelişime inanmaktadır.

Bu nedenle sektör içinde kendilerini geliştirmeye önem verir ve her iş yerinin kendine özgü yapısına uygunverimli ve pratikçözümler üretme becerisi kazanırlar. Şirketimiz için öncelikli hedef iş sağlığı ve güvenliği konusunda iş yerlerine uygun, yerinde ve ekonomik öneriler sunabilmektir.


Keçiören  osgb, yaptığı işin, hizmet verdiği iş yerlerinde çalışanların sağlık ve güvenliği bakımından son derece önemli olduğunun her zaman farkında olarak hareket eder. İş yerlerinin gelişerek varlıklarını sürdürmesi ve çalışanların sağlığı bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Bunun için biz, keçiörende hizmet veren Keçiören  osgb olarak keçiörende iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini mevzuata uygunluk yanında etik açıdan da en üst seviyede yapmayı varlığımızın ilk ve en büyük sebebi olarak görmekte, tüm hizmetlerimizi bu çerçevede sunmaktayız.

Keçiörende iş güvenliği hizmetleri , keçiörende iş sağlığı hizmetleri, keçiörende mobil sağlık hizmetleri ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.

Keçiören  osgb, yaptığı işin, hizmet verdiği iş yerlerinde çalışanların sağlık ve güvenliği bakımından son derece önemli olduğunun her zaman farkında olarak hareket eder. Keçiörendeki iş yerlerinin gelişerek varlıklarını sürdürmesi ve çalışanların sağlığı bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Bunun için keçiörende iş sağlığı ve güvenliği konusunda biz, Keçiören  osgb olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini mevzuata uygunluk yanında etik açıdan da en üst seviyede yapmayı varlığımızın ilk ve en büyük sebebi olarak görmekte, tüm hizmetlerimizi bu çerçevede sunmaktayız. "

Neden Keçiören  osgb?

1 kesintisiz hizmet:müşterilerimize 7/24, kesintisiz ve kaliteli hizmet veriyoruz.

2 temel ilkelerimiz:sonuç odaklı çalışmalarımızda hız, güvenilirlik ve kalite temel ilkelerimizi oluşturuyor.

3 fark yaratan kadro:tüm hizmetlerimizi konusunun uzmanı, deneyimli kadromuzla veriyoruz.

4 verimlilik ve iş birliği:hizmet verdiğimiz tüm iş yerleri ile verimliliği en üst düzeye çıkaracak biçimde iş birliği içinde çalışıyoruz.

5 iş yerine özel çalışma planı:hizmetlerimizde müşterilerimizin iş akışını ön planda tutuyor, hizmet süresince iş akışının aksamaması için her iş yerine özel çalışma planları geliştiriyoruz.


Keçiörende iş güvenliği hizmetleri Şirketimiz, bünyesinde tüm sınıflarda a-b-c) belgeli ve tecrübeli iş güvenliği uzmanları istihdam etmekte ve bu uzmanlar aracılığıyla, mevcut mevzuat çerçevesinde iş yerlerine ihtiyaç duydukları iş güvenliği ile ilgili tüm teknik hizmetleri ve eğitim hizmetlerini vermektedir.


KEÇİÖRENDE EN GÜVENİLİR OSGB

Keçiörende en iyi  osgb olarak iş güvenliği konusunda şu temel hizmetleri vermekteyiz: Keçiören iş güvenliği hizmeti, keçiörende risk analizi, keçiörende acil durum planı, keçiörende temel iş güvenliği eğitimleri, keçiörende danışmanlık hizmetleri diye arattığınızda karşınıza çıkacak en güvenilir adres yine Keçiören  osgb olacaktır.


Bu çerçevede mevzuat gereği sorumluluğumuz altında olan hizmetler şunlardır:

Keçiörende işyerlerinde çalışma ortamlarının iş güvenliği açısından teknik kontrolünün ve güvenli çalışma ortamının sürekliliğinin sağlanması,

Keçiörende çalışmaların mevzuatlara uygun olarak yürütülmesinin sağlanması, her an denetimlere hazır hale getirilmesi,

Keçiörende iş güvenliği kurulunun oluşturulması, toplantıların belirlenen sürelerde düzenli olarak yapılması, alınan kararların uygulanması, denetim-gözetim ve raporlama çalışmalarının yapılması,

Keçiörende iş güvenliği ile ilgili gerekli tüm eğitimlerin verilmesi işe giriş eğitimleri, temel isg eğitimleri, mesleki teknik eğitimler, risk değerlendirme eğitimleri, acil durum eğitimleri ve tatbikatlar, ilkyardım eğitimleri vs),


Keçiörende iş güvenliği ile ilgili resmi kurum ve kuruluşlarla olan her türlü plan, program ve çalışmaların koordinasyonu ve takibi hizmetlerinin verilmesi. Keçiörende iş sağlığı ve güvenliği uzmanı aşağıdakileri yapmak ve/veya yaptırmak zorundadır:

İş sağılığı ve güvenliği kuruluna katılarak çalışma ortamının gözetimi ile ilgili çalışmalarda bulunmak, danışmanlık yapmak ve kurulda alınan kararların uygulanmasını takip etmek,

Kurulun eğitilmesi,

Keçiörende acil durum planı ve acil eylem organizasyonunun takibinin yapılması,

Keçiörende risk analizinin güncellenmesi ve kontrolü ile ilgili çalışmaların yapılması,

Keçiörende düzeltici ve önleyici faaliyetler listesi hazırlayarak uygulamaya konulmasını sağlamak, Keçiörende acil durum ekiplerinin kurulması ve görevlerinin belirlenmesi,

Keçiörende yıllık eğitim planlarını hazırlayarak eğitimleri verilmesi ve /veya verdirilmesi,

Keçiörende çalışma talimatları ve makine kullanım ve bakım talimatlarının hazırlatılması,

Keçiörende iç denetimlerin yapılması, raporlanması, Keçiörende iç yönetmeliğin oluşturulması,

Keçiörende tatbikatların yaptırılması. Tüm bu görevler ortak sağlık ve güvenlik merkezi olarak sorumluluğumuz altında mevzuata uygun, yüksek kalitede yerine getirilmektedir.


Keçiörende acil durum planı ve uygulamaları

Keçiörende acil durum planlaması, meydana gelebilecek yangın, sel, deprem vb. Doğal afetler ile sabotaj gibi büyük hasar ve zarara sebep olabilecek risklerle mücadele edilmesi, gerekli tedbirlerin yasal mevzuatlara uygun olarak alınmasıdır.


Bu amaçla firmaların acil durum planlamasını yapmaları, en az altı ayda bir tatbikatla personelin eğitimini ve meydana gelebilecek zarar ve hasarın önüne geçilmesini sağlamaktadır. Firmaların olası acil durumlara hazırlık için aşağıdakileri belirlemesi, uygulaması gereklidir.


Keçiören  osgb olarak bu hizmetleri firmalara sunmaktayız. Acil durum planları, Koruma ve güvenlik planları, Tahliye planlamaları, Acil durum ekipleri, Haberleşme planları, Çevre kazalarına karşı alınacak önlemler, Toplanma bölgeleri belirlenmesi Tahliye ve söndürme tatbikatlarının senaryoları ve raporlamaları, Yasal yazışmalar. •

Keçiörende iş sağlığı hizmetleri

Şirketimiz bünyesindeki uzman sağlık personelimizle iş yerinizin tüm iş sağlığı ihtiyaçlarını karşılalayacak hizmetleri verimli, hızlı ve güvenilir biçimde sunuyoruz.


Uzmanlarımız, ağır ve tehlikeli işler raporu ile işe giriş ve periyodik muayene hizmetlerinin yanında iş sağlığı danışmanlık hizmetleri ve temel iş sağlığı eğitimleri konularında da sizin yanınızda. Firmamızca yürütülen iş sağlığı hizmetleri:

Keçiörende iş sağlığı hizmeti Ağır ve tehlikeli tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışabilir) raporu İşe giriş muayenesi ve periyodik muayeneler Temel iş sağlığı eğitimi Danışmanlık hizmetleri •

Keçiörende mobil sağlık hizmetleri Mobil sağlık aracımızda, türkiye atom enerjisi kurumundan lisanslı röntgen cihazı,cr sistemi, odyometri cihazı ve solunum fonksiyon test cihazı bulunmaktadır.


Sağlık aracımızlai şyerlerinize gelerek işgücü kaybı olmadan yerinde, zamanında, uygun ve kaliteli hizmet sunmaktayız. İşlemlerin tamamı Keçiören  osgb'nin uzman sağlık personeli tarafından yapılmaktadır. Taramalar sonrası toplanan numuneler usulüne uygun muhafaza edilerek laboratuar çalışmalarının ardından raporlandırılmaktadır.


İş yerinin talebi doğrultusunda bu taramalar,süreleri tarafımızdan takip edilmek suretiyle periyodik olarak tekrarlanmaktadır.


Türkiyenin her yerine mobil sağlık hizmeti verilebilir Sonuçlar kişi bazlı dosyalanarak teslim edilir Keçiörende mobil sağlık aracıyla yapılan tarama sonuçları istanbul içi en geç 3 günde, istanbul dışı en geç 1haftada teslim edilir. 2014 model olup işinin uzmanı kişilerce özel olarak tasarlanarak sağlık aracına dönüştürülen mobil sağlık aracımız en yeni medikal cihazlarla donatılmıştır.


Keçiörende mobil sağlık taramaaracımızın olanakları; Ulusal ve uluslararası normlara göre röntgen cihazı ileakciğer grafisi Odyolojik tetkikin yapılmasına imkn tanıyan ses yalıtımlı odyometrik test kabini Spirometre cihazı Portör taraması gaita mikroskobisi, gaita kültürü, burun ve boğaz kültürleri) Laboratuar testleri Keçiörende aşı uygulamaları Yapılan taramalar odyometrist, röntgen teknisyeni ve biyologlarımızın kontrolleri altında gerçekleştirilmekte olup bu tetkikler, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra uzman hekimler tarafınca raporlanmaktadır. Sağlık taraması esnasında çalışanlardan herhangi birinde rastlanılan olumsuz bir sonucun farkedilmesi üzerine kurum yetkilisi vakit geçirmeden ve sağlık taraması devam ederken bilgilendirilir. İhtiyaç olması halinde ön müdehale yapılır. Akciğer grafisi Akciğer filmleri, iş yerindeki solunum yolları ve akciğerleri etkileyebilecek gaz, toz, duman ve kimyasal şartlar karşısında çalışanların maruz kaldıkları akciğer kanseri ve akciğer hastalıklarına yakalanma riski ile sonradan tedavisi zor veya imknsız olabilecek hastalıklara yakalanma risklerinin değerlendirilebilmesi amacıyla uygulanır. Keçiörende mobil sağlık aracımızda akciğer çekimleri cr sistemi ile yapılmakta ve saatte 60 adet görüntü alınabilmektedir. Raporlar radyolog doktor tarafından yazılmakta ve cd'ye kayıt edilerek firmaya teslim edilmektedir. Keçiörendeaşı uygulamaları Doktorlarımızın kontrolünde işinin uzmanı sağlık memuru ve hemşirelerince iş yerinde mobil araçlarda uygun zincir kurallarına uyularak aşı uygulamaları yapılmaktadır. Aşılama bağışıklama), spesifik virüs ve bakterilerin meydana getirdiği hastalıklardan korunmak üzere vücudun kendi bağışıklık sistemini hazır hale getirmesidir. Yani mikroorganizmalara karşı bağışıklık sisteminin kendi savunmasını oluşturmasıdır. Keçiörende mobil sağlık aracımızda şu aşılar uygulanabilmektedir: Tetanos aşıları Hepatit testleri sonucu uygun hastalara hepatit aşısı Grip aşıları mevsimsel salgınları azaltmak, salgınlar nedeni ile iş gücü kaybını engellemek amacıyla) istek doğrultusunda. Odıometrı işitme testi) Odiometrik testler iş yerindeki gürültü şartları karşısında çalışanların maruz kaldıkları işitme kaybı riskinin değerlendirilebilmesi amacıyla uygulanır. Testler yapılmadan önce dış kulak muayenesi yapılmaktadır. Buşon ve enfeksiyon tespit edilirse bunlar giderildikten sonra test aynı şartlar ve de aynı fiyatlarla yapılmaktadır. Test için uygun ses izolasyonu yapılmış bir sessiz kabin içinde ve eğitimli odiometristler tarafından yapılmaktadır. Test sonuçları odiometris tarafından değerlendirilerek raporlandırılmaktadır. Elektrokardıografı ekg) Kalbin çalışması sinüs düğümünden çıkan elektrik uyarıları ile olur. Normalde dakikada 60-80 defa çıkan bu uyarılarla önce atriumlar sol ve sağ kulakçık) kasılır ve içindeki kanı karıncıklara boşaltırlar, daha sonra ise belli bir gecikmeden sonra) karıncıklar kasılır ve kulakçıklardan kendilerine gelen kanı aorta ve akciğer atardamarına pulmoner arter) atarlar. Kalpte oluşan bu elektrik akımlarının kğıda yazdırılma işlemine elektrokardiyografi ekg, elektrokardiyografi) denir. Ekg, kalbin özellikle ritmi, damar hastalıkları, kalp krizi ve kalp kasının kalınlaşması hakkında değerli bilgiler verir. Sağlık memurları ve hemşirelerimiz tarafından iş yerinizde uygulanır. Konunun uzmanı doktorlarımız tarafından değerlendirilerek ekg sonuçları raporlandırılmaktadır. Spirometri solunum fonksiyon testi) Solunum fonksiyon testleri iş yerindeki solunum yolları ve akciğerleri etkileyebilecek gaz, toz, duman ve kimyasal şartlar karşısında çalışanların maruz kaldıkları akciğer kanseri ve akciğer hastalıklarına yakalanma riski ile sonradan tedavisi zor veya imkansız olabilecek hastalıklara yakalanma risklerinin değerlendirilebilmesi amacıyla akciğer filmiyle beraber ve filmin klinik açıdan değerlendirilebilmesi amacıyla uygulanır. Solunum fonksiyon testi hastaların uygun muayene şartlarında solunum fonksiyonlarını ve kapasitelerini ölçmeye yarayan bir testtir. Solunum fonksiyon testi, aracımızda sağlık teknisyenimiz tarafından yapılarak, hekimimiz tarafından bire bir değerlendirilip raporlanmaktadır. İstenirse cd istenirse a4 formatında yazılı rapor olarak teslim edilmektedir. Göz muayenesi Aracımızda gözlük ve lensleri çıkarmadan da görme kusuru muayenesi yapılabilmektedir. Laboratuar tetkikleri Tam kan sayımı hemogram) Tam idrar tahlili tit) Karaciğer fonksiyon testleri sgot, sgpt, gama-gt, ldh) Böbrek fonksiyon testleri üre, kreatinin) Hepatit a/b/c testleri Serolojik tetkikler Toksikolojik tetkikler idrarda/kanda kurşun İdrarda/kanda toluen, fenol, vanil mandelik asit, hippurik asit, vb. Portör muayeneleri Boğaz kültürü, Burun kültürü, Gaita kültürü, Gaita mikroskopi, Klinik muayenelerden de oluşan bir gurup değerlendirmeyi içerir. .

5106Ziyaretçi
 • Yetkili Keçiören OSGB
 • Adres Atatürk Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. -
 • Telefon +90(555) 555 55 55
 • Telefon ( 2 ) +90(444) 444 44 44
 • Fax +90(111) 111 11 11
 • Özel Sitesi http://kobimport.com
 • Web Sitesihttp://keciorensosgb.keciorenport.com
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
 • Servis Saatleri09:00 - 19:00
 • Servis Yerleri Keçiören İlçemizin Her Yerine Mobil Aracımız Hizmet Vermektedir
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Çankaya.

İletişim Formu

Keçiörende sağlık iş güvenliği

Keçiörende iş sağlığı çalışmalarına verilecek önem ve titizlik ile maddi ve manevi bir çok sorumluluğu ortadan kaldırmak, iş yerlerinde kurulacak sistem, verilecek eğitimler ve en önemlisi keçiörende iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda bir kültür oluşturmak amacı ile kurulan. Firmamız Keçiören  osgb, keçiörende iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda her biri kendi alanında uzman ekibi ile hizmet vermektedir.


Firmamız keçiörende iş yeri hekimliği konusunda da uzmanları ve sağlık personelleri ile en yetkin yapıya sahip ortak sağlık güvenlik birimi, osgb olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.


Keçiörende mobil sağlık hizmeti veren keçiörenin her yerine tam donanımlı sağlık aracı ile keçiörende mobil sağlık aracı ile hizmeti firmalarımızın ayağına getirmekteyiz.


2014 yılında çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak yetkilendirilmiş, Keçiören  osgb keçiörende iş güvenliği ve sağlığı hizmetini konusunda uzman personeli ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Keçiörende iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda ilk günden beri verdiğimiz hizmetlerde tek amacımız iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirmektir.


Keçiörende en güvenilir osgb firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Keçiören  osgb olarak, amacımız yaptığımız işin kalitesi ve her zaman güler yüzlü müşteri hizmetlerimizle fark yaratmak ve alışkanlıkları değiştirmektir.

Çalıştığımız şirketlerin, yaptığımız işi takdir ederek bizi başka şirketlere önermeleri en büyük gurur kaynağımızdır. Tüm türkiye genelinde iş sağlığı , iş güvenliği , iş hekimliği hizmetleri başta olmak üzere, osgb konusunda mobil sağlık aracı ve seçkin personeli ile hizmet veren Keçiören  osgb, adına uygun biçimde işyerlerinde Keçiören " anlayışı ile 2014 yılıbaşında hizmete girmiştir.


 Keçiören  osgb'nin temel ilkeleri 7/24 kesintisiz, hızlı vekaliteli hizmet olarak belirlenmiştir. Bu ilkeler, şirketin bünyesindeki hekim ve iş güvenliği uzmanlarının sektör deneyimleriylede birleşerek kısa sürede yenilikçi ve enerjik bir osgb'nin ortaya çıkmasını sağlamıştır.


Sorumlu müdür, iş yeri hekimi, a, b, c sınıfı keçiörende iş güvenliği uzmanları ve keçiörende iş yeri hemşiresinden oluşan Keçiören  osgb ailesinin her üyesi sürekli gelişime inanmaktadır.

Bu nedenle sektör içinde kendilerini geliştirmeye önem verir ve her iş yerinin kendine özgü yapısına uygunverimli ve pratikçözümler üretme becerisi kazanırlar. Şirketimiz için öncelikli hedef iş sağlığı ve güvenliği konusunda iş yerlerine uygun, yerinde ve ekonomik öneriler sunabilmektir.


Keçiören  osgb, yaptığı işin, hizmet verdiği iş yerlerinde çalışanların sağlık ve güvenliği bakımından son derece önemli olduğunun her zaman farkında olarak hareket eder. İş yerlerinin gelişerek varlıklarını sürdürmesi ve çalışanların sağlığı bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Bunun için biz, keçiörende hizmet veren Keçiören  osgb olarak keçiörende iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini mevzuata uygunluk yanında etik açıdan da en üst seviyede yapmayı varlığımızın ilk ve en büyük sebebi olarak görmekte, tüm hizmetlerimizi bu çerçevede sunmaktayız.

Keçiörende iş güvenliği hizmetleri , keçiörende iş sağlığı hizmetleri, keçiörende mobil sağlık hizmetleri ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.

Keçiören  osgb, yaptığı işin, hizmet verdiği iş yerlerinde çalışanların sağlık ve güvenliği bakımından son derece önemli olduğunun her zaman farkında olarak hareket eder. Keçiörendeki iş yerlerinin gelişerek varlıklarını sürdürmesi ve çalışanların sağlığı bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Bunun için keçiörende iş sağlığı ve güvenliği konusunda biz, Keçiören  osgb olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini mevzuata uygunluk yanında etik açıdan da en üst seviyede yapmayı varlığımızın ilk ve en büyük sebebi olarak görmekte, tüm hizmetlerimizi bu çerçevede sunmaktayız. "

Neden Keçiören  osgb?

1 kesintisiz hizmet:müşterilerimize 7/24, kesintisiz ve kaliteli hizmet veriyoruz.

2 temel ilkelerimiz:sonuç odaklı çalışmalarımızda hız, güvenilirlik ve kalite temel ilkelerimizi oluşturuyor.

3 fark yaratan kadro:tüm hizmetlerimizi konusunun uzmanı, deneyimli kadromuzla veriyoruz.

4 verimlilik ve iş birliği:hizmet verdiğimiz tüm iş yerleri ile verimliliği en üst düzeye çıkaracak biçimde iş birliği içinde çalışıyoruz.

5 iş yerine özel çalışma planı:hizmetlerimizde müşterilerimizin iş akışını ön planda tutuyor, hizmet süresince iş akışının aksamaması için her iş yerine özel çalışma planları geliştiriyoruz.


Keçiörende iş güvenliği hizmetleri Şirketimiz, bünyesinde tüm sınıflarda a-b-c) belgeli ve tecrübeli iş güvenliği uzmanları istihdam etmekte ve bu uzmanlar aracılığıyla, mevcut mevzuat çerçevesinde iş yerlerine ihtiyaç duydukları iş güvenliği ile ilgili tüm teknik hizmetleri ve eğitim hizmetlerini vermektedir.


KEÇİÖRENDE EN GÜVENİLİR OSGB

Keçiörende en iyi  osgb olarak iş güvenliği konusunda şu temel hizmetleri vermekteyiz: Keçiören iş güvenliği hizmeti, keçiörende risk analizi, keçiörende acil durum planı, keçiörende temel iş güvenliği eğitimleri, keçiörende danışmanlık hizmetleri diye arattığınızda karşınıza çıkacak en güvenilir adres yine Keçiören  osgb olacaktır.


Bu çerçevede mevzuat gereği sorumluluğumuz altında olan hizmetler şunlardır:

Keçiörende işyerlerinde çalışma ortamlarının iş güvenliği açısından teknik kontrolünün ve güvenli çalışma ortamının sürekliliğinin sağlanması,

Keçiörende çalışmaların mevzuatlara uygun olarak yürütülmesinin sağlanması, her an denetimlere hazır hale getirilmesi,

Keçiörende iş güvenliği kurulunun oluşturulması, toplantıların belirlenen sürelerde düzenli olarak yapılması, alınan kararların uygulanması, denetim-gözetim ve raporlama çalışmalarının yapılması,

Keçiörende iş güvenliği ile ilgili gerekli tüm eğitimlerin verilmesi işe giriş eğitimleri, temel isg eğitimleri, mesleki teknik eğitimler, risk değerlendirme eğitimleri, acil durum eğitimleri ve tatbikatlar, ilkyardım eğitimleri vs),


Keçiörende iş güvenliği ile ilgili resmi kurum ve kuruluşlarla olan her türlü plan, program ve çalışmaların koordinasyonu ve takibi hizmetlerinin verilmesi. Keçiörende iş sağlığı ve güvenliği uzmanı aşağıdakileri yapmak ve/veya yaptırmak zorundadır:

İş sağılığı ve güvenliği kuruluna katılarak çalışma ortamının gözetimi ile ilgili çalışmalarda bulunmak, danışmanlık yapmak ve kurulda alınan kararların uygulanmasını takip etmek,

Kurulun eğitilmesi,

Keçiörende acil durum planı ve acil eylem organizasyonunun takibinin yapılması,

Keçiörende risk analizinin güncellenmesi ve kontrolü ile ilgili çalışmaların yapılması,

Keçiörende düzeltici ve önleyici faaliyetler listesi hazırlayarak uygulamaya konulmasını sağlamak, Keçiörende acil durum ekiplerinin kurulması ve görevlerinin belirlenmesi,

Keçiörende yıllık eğitim planlarını hazırlayarak eğitimleri verilmesi ve /veya verdirilmesi,

Keçiörende çalışma talimatları ve makine kullanım ve bakım talimatlarının hazırlatılması,

Keçiörende iç denetimlerin yapılması, raporlanması, Keçiörende iç yönetmeliğin oluşturulması,

Keçiörende tatbikatların yaptırılması. Tüm bu görevler ortak sağlık ve güvenlik merkezi olarak sorumluluğumuz altında mevzuata uygun, yüksek kalitede yerine getirilmektedir.


Keçiörende acil durum planı ve uygulamaları

Keçiörende acil durum planlaması, meydana gelebilecek yangın, sel, deprem vb. Doğal afetler ile sabotaj gibi büyük hasar ve zarara sebep olabilecek risklerle mücadele edilmesi, gerekli tedbirlerin yasal mevzuatlara uygun olarak alınmasıdır.


Bu amaçla firmaların acil durum planlamasını yapmaları, en az altı ayda bir tatbikatla personelin eğitimini ve meydana gelebilecek zarar ve hasarın önüne geçilmesini sağlamaktadır. Firmaların olası acil durumlara hazırlık için aşağıdakileri belirlemesi, uygulaması gereklidir.


Keçiören  osgb olarak bu hizmetleri firmalara sunmaktayız. Acil durum planları, Koruma ve güvenlik planları, Tahliye planlamaları, Acil durum ekipleri, Haberleşme planları, Çevre kazalarına karşı alınacak önlemler, Toplanma bölgeleri belirlenmesi Tahliye ve söndürme tatbikatlarının senaryoları ve raporlamaları, Yasal yazışmalar. •

Keçiörende iş sağlığı hizmetleri

Şirketimiz bünyesindeki uzman sağlık personelimizle iş yerinizin tüm iş sağlığı ihtiyaçlarını karşılalayacak hizmetleri verimli, hızlı ve güvenilir biçimde sunuyoruz.


Uzmanlarımız, ağır ve tehlikeli işler raporu ile işe giriş ve periyodik muayene hizmetlerinin yanında iş sağlığı danışmanlık hizmetleri ve temel iş sağlığı eğitimleri konularında da sizin yanınızda. Firmamızca yürütülen iş sağlığı hizmetleri:

Keçiörende iş sağlığı hizmeti Ağır ve tehlikeli tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışabilir) raporu İşe giriş muayenesi ve periyodik muayeneler Temel iş sağlığı eğitimi Danışmanlık hizmetleri •

Keçiörende mobil sağlık hizmetleri Mobil sağlık aracımızda, türkiye atom enerjisi kurumundan lisanslı röntgen cihazı,cr sistemi, odyometri cihazı ve solunum fonksiyon test cihazı bulunmaktadır.


Sağlık aracımızlai şyerlerinize gelerek işgücü kaybı olmadan yerinde, zamanında, uygun ve kaliteli hizmet sunmaktayız. İşlemlerin tamamı Keçiören  osgb'nin uzman sağlık personeli tarafından yapılmaktadır. Taramalar sonrası toplanan numuneler usulüne uygun muhafaza edilerek laboratuar çalışmalarının ardından raporlandırılmaktadır.


İş yerinin talebi doğrultusunda bu taramalar,süreleri tarafımızdan takip edilmek suretiyle periyodik olarak tekrarlanmaktadır.


Türkiyenin her yerine mobil sağlık hizmeti verilebilir Sonuçlar kişi bazlı dosyalanarak teslim edilir Keçiörende mobil sağlık aracıyla yapılan tarama sonuçları istanbul içi en geç 3 günde, istanbul dışı en geç 1haftada teslim edilir. 2014 model olup işinin uzmanı kişilerce özel olarak tasarlanarak sağlık aracına dönüştürülen mobil sağlık aracımız en yeni medikal cihazlarla donatılmıştır.


Keçiörende mobil sağlık taramaaracımızın olanakları; Ulusal ve uluslararası normlara göre röntgen cihazı ileakciğer grafisi Odyolojik tetkikin yapılmasına imkn tanıyan ses yalıtımlı odyometrik test kabini Spirometre cihazı Portör taraması gaita mikroskobisi, gaita kültürü, burun ve boğaz kültürleri) Laboratuar testleri Keçiörende aşı uygulamaları Yapılan taramalar odyometrist, röntgen teknisyeni ve biyologlarımızın kontrolleri altında gerçekleştirilmekte olup bu tetkikler, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra uzman hekimler tarafınca raporlanmaktadır. Sağlık taraması esnasında çalışanlardan herhangi birinde rastlanılan olumsuz bir sonucun farkedilmesi üzerine kurum yetkilisi vakit geçirmeden ve sağlık taraması devam ederken bilgilendirilir. İhtiyaç olması halinde ön müdehale yapılır. Akciğer grafisi Akciğer filmleri, iş yerindeki solunum yolları ve akciğerleri etkileyebilecek gaz, toz, duman ve kimyasal şartlar karşısında çalışanların maruz kaldıkları akciğer kanseri ve akciğer hastalıklarına yakalanma riski ile sonradan tedavisi zor veya imknsız olabilecek hastalıklara yakalanma risklerinin değerlendirilebilmesi amacıyla uygulanır. Keçiörende mobil sağlık aracımızda akciğer çekimleri cr sistemi ile yapılmakta ve saatte 60 adet görüntü alınabilmektedir. Raporlar radyolog doktor tarafından yazılmakta ve cd'ye kayıt edilerek firmaya teslim edilmektedir. Keçiörendeaşı uygulamaları Doktorlarımızın kontrolünde işinin uzmanı sağlık memuru ve hemşirelerince iş yerinde mobil araçlarda uygun zincir kurallarına uyularak aşı uygulamaları yapılmaktadır. Aşılama bağışıklama), spesifik virüs ve bakterilerin meydana getirdiği hastalıklardan korunmak üzere vücudun kendi bağışıklık sistemini hazır hale getirmesidir. Yani mikroorganizmalara karşı bağışıklık sisteminin kendi savunmasını oluşturmasıdır. Keçiörende mobil sağlık aracımızda şu aşılar uygulanabilmektedir: Tetanos aşıları Hepatit testleri sonucu uygun hastalara hepatit aşısı Grip aşıları mevsimsel salgınları azaltmak, salgınlar nedeni ile iş gücü kaybını engellemek amacıyla) istek doğrultusunda. Odıometrı işitme testi) Odiometrik testler iş yerindeki gürültü şartları karşısında çalışanların maruz kaldıkları işitme kaybı riskinin değerlendirilebilmesi amacıyla uygulanır. Testler yapılmadan önce dış kulak muayenesi yapılmaktadır. Buşon ve enfeksiyon tespit edilirse bunlar giderildikten sonra test aynı şartlar ve de aynı fiyatlarla yapılmaktadır. Test için uygun ses izolasyonu yapılmış bir sessiz kabin içinde ve eğitimli odiometristler tarafından yapılmaktadır. Test sonuçları odiometris tarafından değerlendirilerek raporlandırılmaktadır. Elektrokardıografı ekg) Kalbin çalışması sinüs düğümünden çıkan elektrik uyarıları ile olur. Normalde dakikada 60-80 defa çıkan bu uyarılarla önce atriumlar sol ve sağ kulakçık) kasılır ve içindeki kanı karıncıklara boşaltırlar, daha sonra ise belli bir gecikmeden sonra) karıncıklar kasılır ve kulakçıklardan kendilerine gelen kanı aorta ve akciğer atardamarına pulmoner arter) atarlar. Kalpte oluşan bu elektrik akımlarının kğıda yazdırılma işlemine elektrokardiyografi ekg, elektrokardiyografi) denir. Ekg, kalbin özellikle ritmi, damar hastalıkları, kalp krizi ve kalp kasının kalınlaşması hakkında değerli bilgiler verir. Sağlık memurları ve hemşirelerimiz tarafından iş yerinizde uygulanır. Konunun uzmanı doktorlarımız tarafından değerlendirilerek ekg sonuçları raporlandırılmaktadır. Spirometri solunum fonksiyon testi) Solunum fonksiyon testleri iş yerindeki solunum yolları ve akciğerleri etkileyebilecek gaz, toz, duman ve kimyasal şartlar karşısında çalışanların maruz kaldıkları akciğer kanseri ve akciğer hastalıklarına yakalanma riski ile sonradan tedavisi zor veya imkansız olabilecek hastalıklara yakalanma risklerinin değerlendirilebilmesi amacıyla akciğer filmiyle beraber ve filmin klinik açıdan değerlendirilebilmesi amacıyla uygulanır. Solunum fonksiyon testi hastaların uygun muayene şartlarında solunum fonksiyonlarını ve kapasitelerini ölçmeye yarayan bir testtir. Solunum fonksiyon testi, aracımızda sağlık teknisyenimiz tarafından yapılarak, hekimimiz tarafından bire bir değerlendirilip raporlanmaktadır. İstenirse cd istenirse a4 formatında yazılı rapor olarak teslim edilmektedir. Göz muayenesi Aracımızda gözlük ve lensleri çıkarmadan da görme kusuru muayenesi yapılabilmektedir. Laboratuar tetkikleri Tam kan sayımı hemogram) Tam idrar tahlili tit) Karaciğer fonksiyon testleri sgot, sgpt, gama-gt, ldh) Böbrek fonksiyon testleri üre, kreatinin) Hepatit a/b/c testleri Serolojik tetkikler Toksikolojik tetkikler idrarda/kanda kurşun İdrarda/kanda toluen, fenol, vanil mandelik asit, hippurik asit, vb. Portör muayeneleri Boğaz kültürü, Burun kültürü, Gaita kültürü, Gaita mikroskopi, Klinik muayenelerden de oluşan bir gurup değerlendirmeyi içerir. .

Firmanızı Ekleyin

Keciorenport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 47 firma yer almaktadır.